Ceny pro výherce

Ve Velké podzimní soutěži hrajeme o skvělé ceny jako jsou GoPro HERO7 kamera, fotoaparát Polaroid SNAP Instant nebo poukaz na fotokurz, který vám pomůže proniknout více do tajů fotografie.

Nehrajeme na pouhá první tři místa. Chceme ať si fotografování pořádně užijete a i proto máme ceny pro 20 nejlepších fotek. Vítěz získá kameru GoPro Hero White. Ale i ostatní se mohou těšit na hodnotné ceny. Výherce vyhlásíme do konce listopadu a mohou se tedy těšit na pěkné dárky pod stromeček.

1. místo – vítěz soutěže

Vítěz získává kameru GoPro HERO7 White v hodnotě 5 990 Kč, se kterou zažije určitě mnoho zábavy. GoPro HERO7 White natáčí plynulé a stabilizované Full HD video při 60 snímcích za sekundu a pořizuje vysoce kvalitní 10Mpx fotografie. Pro jednodušší ovládání je vybavena dotykovým displejem, hlasovým ovládáním, jednoduchou volbou režimů, nebo z dalších funkcí třeba časovačem. Líbí se vám sériové snímání fotografi? V režimu Burst jich lze zachytit až 15 za sekundu. Natáčejte vertikálně - ideální pro Instagram Stories a Snapchat. HERO7 White je odolná a vodotěsná do 10 m bez přídavného pouzdra. Kameru GoPro do soutěže poskytla společnost Megapixel.

Více najdete na www.megapixel.cz/gopro-hero7-white.

2. místo

Stříbrná příčka je odměněna kompaktním fotoaparátem Polaroid SNAP Digital Instant v červené barvě, v hodnotě 3 990 Kč. Polaroid Snap Digital Instant Camera je jednoduchý kompaktní digitální fotoaparát s možností okamžitého tisku fotografií a rozlišením 10Mpx. Umožňuje fotografování i během tisku předchozí fotografie. Dále je vybaven hledáčkem po jehož vysunutí se zapne a samospouští na 10 vteřin. Fotografie je možné ukládat až na 32GB velké Micro SD karty. Fotoaparát Polaroid do soutěže poskytla společnost Megapixel.

Více na www.megapixel.cz/polaroid-snap-digital-instant-camera.

3. místo

Fotokurz Portrétní fotografie v brněnských ulicích, v hodnotě 1 990 Kč a který se koná 16. 5. 2020 v Brně. Případně poukaz můžete po dohodě vyměnit na jiný kurz, který vám vyhovuje, není ještě obsazený a má stejnou nebo nižší hodnotu. Už nějaký čas fotíte, ale stále to není ono? Fotit v ateliéru je krásné – ale tušili jste, jak dokonale krásné portréty mohou vzniknout v přirozeném světle? Tedy bez světel, blesků nebo odrazných desek? Na tomto kurzu budete pracovat se světlem a vystačíte si s jedním až dvěma cenově dostupnými objektivy, přesto budou výsledkem velmi působivé portréty. Úroveň kurzuje je jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé až středně pokročilé fotografy. Fotokurz do soutěže poskytla společnost Megapixel.

Více na www.megapixel.cz/portretni-fotografie-v-brnenskych-ulicich.

4. - 10. místo

Získává poukaz v hodnotě 600 Kč na fotodárek z obchodu Rajče dle vlastního výběru. Fotoprodukty a dárky můžete vytvořit jak ze svých fotek, které máte již nahrané na Rajčeti nebo můžete fotky nahrát přímo z počítače. Díky průvodci vytvoření fotoproduktu zvládnete vše snadno a rychle přímo na webu, nic nemusíte instalovat. Vybírat můžete z několika druhů fotoknih, kalendářů, můžete si vyvolat fotky nebo je vytisknout na desku či plakát. Radost vám můžou udělat i fotomagnetky na lednici a nebo zábavné pexeso. Poukaz je možné použít na jakýkoliv fotoprodukt a vztahuje se i na dopravu. V případě, že si vyberete dražší variantu fotoproduktu, tak doplatíte pouze rozdíl ceny. Poukaz je možné použít pouze na jednu objednávku a je-li hodnota objednávky nižší než hodnota poukazu, tak zbývající částka poukazu propadá. Poukaz je přenositelný, tzn. můžete ho v případě zájmu darovat i někomu jinému.

Fotoprodukty a dárky z vlastních fotek
obchod.rajce.net

11. - 20. místo

Získává poukaz v hodnotě 300 Kč na fotodárek z obchodu Rajče dle vlastního výběru. Fotoprodukty a dárky můžete vytvořit jak ze svých fotek, které máte již nahrané na Rajčeti nebo můžete fotky nahrát přímo z počítače. Díky průvodci vytvoření fotoproduktu zvládnete vše snadno a rychle přímo na webu, nic nemusíte instalovat. Vybírat můžete z několika druhů fotoknih, kalendářů, můžete si vyvolat fotky nebo je vytisknout na desku či plakát. Radost vám můžou udělat i fotomagnetky na lednici a nebo zábavné pexeso. Poukaz je možné použít na jakýkoliv fotoprodukt a vztahuje se i na dopravu. V případě, že si vyberete dražší variantu fotoproduktu, tak doplatíte pouze rozdíl ceny. Poukaz je možné použít pouze na jednu objednávku a je-li hodnota objednávky nižší než hodnota poukazu, tak zbývající částka poukazu propadá. Poukaz je přenositelný, tzn. můžete ho v případě zájmu darovat i někomu jinému. 

Fotoprodukty a dárky z vlastních fotek
obchod.rajce.net