Pravidla soutěže

Každoměsíční fotosoutěž na vybrané téma

Informace o soutěži 

  1. Soutěž probíhá od 1. 12. 2020 do 15. 1. 2021. Do soutěže může být zařazena jakákoliv fotografie, kterou jste sami vyfotili v roce 2020.
  2. Všechny fotografie přihlášené do soutěže a splňující pravidla soutěže jsou zařazeny do veřejného hlasování, které může ovlivnit konečné pořadí výherců. Hlasovat pro fotografii může kdokoliv, s tím, že jedné fotografii může dát jeden hlasující pouze jeden hlas.
  3. Nahrávat fotografie a soutěžit o výhry může pouze registrovaný soutěžící. Každý registrovaný soutěžící může nahrát pouze jednu fotku. Registrovaný soutěžící může také hlasovat, pričemž platí stejné pravidlo jako u veřejného hlasování – pro jednu fotografii lze hlasovat pouze jednou. Registrace je zdarma.
  4. Na konci soutěže budou soutěžní porotou vybráni výherci. Veřejné hlasování může ovlivnit výběr výherců, ale není závazné. Soutěžní porotu ustavuje organizátor soutěže. Výherci budou uvedeni na samostatné stránce internetových stránek soutěže po jejím skončení a vyhodnocení soutěže, které většinou trvá několik dní.
  5. Ceny a odměny jsou popsané na samostatné straně Ceny


Obecná pravidla soutěží

Všechna ostatní pravidla naleznete v Obecných pravidlech čtenářských a marketingových soutěží MAFRA, a.s.