Ceny pro výherce

Hrajeme o Impulsovictarify, vstupenky na Český mejdan s Impulsem 2020
a balíček stolních společenských zábavných her.

Zapojte se do soutěže a získejte možnost získat internet a tv Kuki na rok ZDARMA. O vítězích rozhodne porota. Její úsudek může ovlivnit i veřejné hlasování, kterého se může zúčastnit kdokoliv.

1. místo – vítěz soutěže

Internet a internetová televize kuki na rok zdarma. Rádio Impuls se spojilo s poskytovatelem internetového připojení, společností AIM a vznikla nová služba Internet na doma. Nabízí rychlé připojení a televizní kanály v HD kvalitě. Impulsovic Tarify jsou dostupné po celé České republice

Více info na www.impulsovictarif.cz 
https://www.impuls.cz/souteze-a-akce/impulsovic-tarify.A191104_134005_imp-radio_szabo

2. místo

Dvě vstupenky na Český mejdan s Impulsem 2020. Po úspěchu posledního ročníku oslavy české a slovenské muziky jsme nachystali do pražské O2 arény pátý Český mejdan s Impulsem. Prvními potvrzenými účinkujícími jsou Paľo Habera, skupina Team a Xindl X! Do diářů si zapište sobotu 17. října.

Více na https://www.impuls.cz/souteze-a-akce/cesky-mejdan-radio-impuls-2020.A191029_110358_imp-radio_szabo

3. místo

Balíček našich stolních společenských zábavných her – Doprava 007, Český mejdan s Impulsem (postřehová a vědomostní hra), Haló, tady Impulsovi. Český mejdan s Impulsem je nyní i společenská hra pro celou rodinu. Cílem hry je získat co nejvíce bodovaných karet s otázkami za správné a hlavně rychlé odpovědi. V několika variantách prověřujete nejen své znalosti a postřeh, ale třeba i paměť a štěstí.

Více na https://www.impuls.cz/obchod