Pravidla soutěže

Soutěž s Rádiem Impuls

Informace o soutěži 

  1. Soutěž probíhá od 6. 12. 2019 do 5. 1. 2020. Do soutěže může být zařazena fotografie, která zobrazuje úsměv nebo smích.
  2. Všechny fotografie přihlášené do soutěže a splňující pravidla soutěže budou zobrazeny na stránkách soutěže a zařazeny do veřejného hlasování, které může ovlivnit konečné pořadí výherců. Hlasovat pro fotografii může kdokoliv, s tím, že jedné fotografii může dát jeden hlasující pouze jeden hlas. 
  3. Nahrávat fotografie a soutěžit o výhry může pouze registrovaný soutěžící. Každý registrovaný soutěžící může nahrát pouze jednu fotku. Registrovaný soutěžící může také hlasovat, pričemž platí stejné pravidlo jako u veřejného hlasování – pro jednu fotografii lze hlasovat pouze jednou. Registrace je zdarma.
  4. Na konci soutěže budou soutěžní porotou vybráni výherci. Porota může ve svém hodnocení přihlédnout i k veřejnému hlasování. Soutěžní porotu ustavuje organizátor soutěže. Výherci budou uvedeni na samostatné stránce internetových stránek soutěže a o výhře vyrozumněni hned po zpracování výsledků soutěže.
  5. Všechny ceny pro výherce jsou blíže popsané na samostatné straně Ceny. 


Obecná pravidla soutěží

Všechna ostatní pravidla naleznete v Obecných pravidlech čtenářských a marketingových soutěží MAFRA, a.s.